Annonse

Ta kontroll over verden

Nå kan du teste hvor stormannsgal du er i en fersk demo av strategispillet Supreme Ruler 2020.

Marius Jentoftsen, 12. juni 2008 13:06

Annonse

Supreme Ruler 2020 er en dyp hjernesmelter av et strategispill som kombinerer politiske, diplomatiske, økonomiske og militærstrategiske elementer i det utvikler Battlegoat Studios kaller det ultimate geopolitiske simulatorspillet. Du skal lede en av verdens nasjoner gjennom turbulente tider, på samme måte som i forgjengeren Supreme Ruler 2010.

I demoen får du spille to enspillerscenarioer over en tidsperiode på fire måneder, hvor det ene tar for seg en israelsk invasjon av Syria. Alle spillets sider for uten atomvåpen vil være tilgjengelig for spilleren i scenarioene, og en liten opplæringsdel er lagt til for de som ikke har verdensherredømme som overordnet mål når de står opp om morgenen.

Installasjonsfilene (pakket i zip-format) er på circa 360 MB.

BitTorrent-teknologien gjør at filen sendes mellom lesere som har lastet den ned. Dette gir også høyest nedlastingshastighet. For å laste ned via Bittorrent trenger du en klient. Vi anbefaler ABC eller Utorrent.

Eventuelt kan du laste ned via FTP (begrenset til 100 KB/s):

Mer info om dette spillet, som lanseres 20. juni her til lands, finner du på det offisielle nettstedet.

Annonse

ish
Boksbilde
Sjanger
Strategi
Plattform
PC
Slippdato
20. juni 2008
PEGI
7+
Utvikler
BattleGoat
Utgiver
Paradox Interactive
Nettsted
Besøk »
Priser for pc
149,- hos Gamezone.no
150,- hos Gamersgate.com
150,- hos Gamersgate.com

Se flere priser »


Annonse

Siste på forumet

  1. Den lille Minecraft tråden
    3. september 2010
  2. Gamer snus, din mening!
    3. september 2010
  3. Konsollkaféen!
    3. september 2010
  4. Piranha Bytes - Risen
    3. september 2010
  5. Nye overraskelser fra Valve
    3. september 2010
  6. Anmeldelse: Kung Fu Rider (PS3)
    3. september 2010
  7. Gjett retrospillet-leken
    3. september 2010

Besøk forumet

Siste fra twitter

  1. Har du lurt på hvordan GTA IV hadde sett ut i førsteperson? http://bit.ly/cbfKnF » [ for tre dager siden ]
  2. Gameinformer gir oss en spennende rundtur i de nye lokalene til gjengen i Valve. http://bit.ly/d1tjVF » [ for fire dager siden ]
  3. Vi har nå en egen RSS-feed for spillene som slippes hver dag: http://bit.ly/deOdB0 eller Spillkalender => Dagens spill (høyre)! » [ 19. august 2010 21:33 ]
  4. Resistance 3 ble også annonsert av Sony i kveld. Lite info, men utgivelse på PS3 neste år. » [ 17. august 2010 20:27 ]

Besøk Gamer.nos twitter

Siste blogger

  1. Mye Moro med RSS
    [ 10. mars 2010 ]
  2. Gamer.no til søte California
    [ 3. mars 2010 ]
  3. Den store JRPG-våren
    [ 29. januar 2010 ]
  4. Dette er en real gullgutt!
    [ 15. januar 2010 ]

Besøk redaksjonsbloggen

Siste i Nettverket

  1. Denne spiller Blu-Ray trådløst
    [ 3. september 2010 ]
  2. iPod Nano blir knøttliten
    [ 2. september 2010 ]
  3. Her er Samsungs vidunderbrett
    [ 2. september 2010 ]
  4. iPod Shuffle får knappene tilbake
    [ 2. september 2010 ]
  5. Her er din neste iPod
    [ 1. september 2010 ]
  6. Ny super-iPod fra Apple
    [ 1. september 2010 ]
  7. Her er nye Apple TV
    [ 1. september 2010 ]
  8. Slik blir fremtidens iPad
    [ 1. september 2010 ]