Slik blir nye Syndicate!

Det klassiske spillet ser ut til å få en ny versjon.

, 27. mai 2011 08:33Laster kommentarer

Annonse

Det er egentlig smått latterlig, for alle i bransjen vet at EA og Starbreeze Studios jobber med et helt nytt Syndicate.

Gode, gamle Syndicate.
Gode, gamle Syndicate.

Dette er en nyversjon av klassikeren fra 1993, signert Bullfrog.

Nå har ferske detaljer om nyspillet blitt lekket, det skriver Siliconera. Deler av manuset er nemlig på avveie. Om dette er et PR-stunt fra EA, vites ikke.

Her står det å lese at vi skal inn i en fremtid som styres av store selskaper. Vi fortelles om en databrikke ved navn Dart som kan forandre minnene dine, og at EuroCorp og Gulfen er midt i en diplomatisk krise rundt prisen på uranium.

Videre kommer det frem at det finnes en motstandsbevegelse, og at en hacker ved navn Logos angrep Manhattan Complex og slapp unna.

Du kan lese hele det lekkede manuset på Siliconera.

Vi krysser fingrene for at vi får en kikk på det spennende prosjektet under E3, det er absolutt på tide å slippe hele katta ut av sekken nå.

Sjekk vår Spillkalender for slippdatoer. Her får du full oversikt over når dine favorittspill kommer!

Annonse:



Annonse

Siste på forumet

  1. Noen som kan bytte en runescape bruker for dette... ?
    for 21 minutter siden
  2. Den offisielle PS Vita tråden
    for 41 minutter siden
  3. Banjo Tooie - Nintendo 64
    for 46 minutter siden
  4. Wildstar - MMORPG
    for 49 minutter siden
  5. Den store Nintendokaféen
    for en time siden
  6. DotA 2 - diskusjonstråd
    for over en time siden
  7. Starcraft II: Generell Diskusjon
    for over en time siden
  8. EA's uhyrlig forræderi mot Nintendo
    for under to timer siden
  9. Starthjelp med Dark Souls
    for under to timer siden
  10. Dont Starve - Diskusjons tråd.
    for to timer siden
  11. Ny drage-MMO
    for tre timer siden
  12. Intervju: Minecraft og fremtiden (PC)
    for over tre timer siden
  13. WHY WII U?
    for fire timer siden
  14. Shadow Warrior vender tilbake (Windows)
    for over fire timer siden

Besøk forumet

Siste fra twitter

  1. StarDrive gir oss romstrategi for de krigerske, men dynamikken og overraskelsene uteblir. Les vår anmeldelse. http://t.co/KJCWhbllbX » [ I går morges ]
  2. Vi gir bort fire tøffe spill og to plakater i lørdagskonkurransen denne helgen. http://t.co/QpqobSzsYY » [ I går morges ]
  3. Vi havnet i håndgemeng med skurker og monstre i postapokalypsens USA. Les ny sniktitt på The Last of Us. http://t.co/re8KugNGmW » [ for to dager siden ]
  4. RT @gamerspar: Dota 2-turnering med rekordstor premiepott. The International-potten er nå på nesten 12 millioner kroner. http://t.co/6FkrCe» [ for tre dager siden ]

Besøk Gamer.nos twitter