Konkurranse
Julekonkurranse 2005 - luke 24
Så var det endelig jul igjen. Den 24. og siste luken er åpen, og bak skjuler det seg en riktig godbit. I dag kan du vinne en Nintendo DS med tre knallspill.
En ond planet ved navn Meteo sender stadig vekk ut faretruende meteorer gjennom galaksen, og det eneste som kan stoppe dem fra å nå planeten din er gode ferdigheter innen gåteløsning. Din oppgave er å forsvare over 30 planeter, og hver planet har sin egen rase, musikk, stil og gravitasjonskraft.
Når de ulike blokkene regner ned mot planeten din, må du bruke pennen på den trykkfølsomme skjermen for å stille like blokker kant i kant, slik at de blir skutt tilbake i rommet. Spillet kan spilles alene eller mot datastyrte motstandere, men også med venner gjennom det trådløse nettverket – enten i form av samarbeid eller via dueller. Ved å gjøre det bra, kan spilleren låse opp nye planeter og funksjoner.
Så var det endelig jul igjen. Den 24. og siste luken er åpen, og bak skjuler det seg en riktig godbit. I dag kan du vinne en Nintendo DS med tre knallspill.
En ny ond kraft har ført galaksen til randen av oppløsning, og kun du kan stoppe denne fryktelige trusselen. Nei, dette er ikke begynnelsen på Star Wars Episode 7. Det er Meteos.