SteelSeries StarCraft League - Vår 2014

  • 17. mars 2014 - 19:00
  • StarCraft II: Heart of the Swarm
  • PC
  • 1v1
  • Seriespill
  • Turneringen er ferdig

Second Division A

Runde 1 Daedalus Point
Runde 2 Alterzim Stronghold TE 23. mars 2014 - 23:59
Runde 3 Frost LE 30. mars 2014 - 23:59
Runde 4 Habitation Station LE 30. mars 2014 - 23:59
Runde 5 Yeounsu LE 6. april 2014 - 23:59
Runde 6 Heavy Rain LE 6. april 2014 - 23:59
Runde 7 Polar Night LE 13. april 2014 - 23:59
Runde 8 Daedalus Point 13. april 2014 - 23:59
Runde 9 Alterzim Stronghold TE 20. april 2014 - 23:59
Runde 10 Frost LE 20. april 2014 - 23:59
Runde 11 Habitation Station LE 27. april 2014 - 23:59
Runde 12 Yeounsu LE 27. april 2014 - 23:59
Runde 13 Heavy Rain LE 4. mai 2014 - 23:59
Runde 14 Polar Night LE 4. mai 2014 - 23:59
Runde 15 Habitation Station LE 11. mai 2014 - 23:59

Second Division B

Runde 1 Daedalus Point
Runde 2 Alterzim Stronghold TE
Runde 3 Frost LE 30. mars 2014 - 23:59
Runde 4 Habitation Station LE 30. mars 2014 - 23:59
Runde 5 Yeounsu LE 6. april 2014 - 23:59
Runde 6 Heavy Rain LE 6. april 2014 - 23:59
Runde 7 Polar Night LE 13. april 2014 - 23:59
Runde 8 Daedalus Point 13. april 2014 - 23:59
Runde 9 Alterzim Stronghold TE 20. april 2014 - 23:59
Runde 10 Frost LE 20. april 2014 - 23:59
Runde 11 Habitation Station LE 27. april 2014 - 23:59
Runde 12 Yeounsu LE 27. april 2014 - 23:59
Runde 13 Heavy Rain LE 4. mai 2014 - 23:59
Runde 14 Polar Night LE 4. mai 2014 - 23:59
Runde 15 Habitation Station LE 11. mai 2014 - 23:59

Third Division A

Runde 1 Daedalus Point
Runde 2 Alterzim Stronghold TE
Runde 3 Frost LE 30. mars 2014 - 23:59
Runde 4 Habitation Station LE 30. mars 2014 - 23:59
Runde 5 Yeounsu LE 6. april 2014 - 23:59
Runde 6 Heavy Rain LE 6. april 2014 - 23:59
Runde 7 Polar Night LE 13. april 2014 - 23:59
Runde 8 Daedalus Point 20. april 2014 - 23:59
Runde 9 Alterzim Stronghold TE 27. april 2014 - 23:59
Runde 10 Frost LE 4. mai 2014 - 23:59
Runde 11 Habitation Station LE 11. mai 2014 - 23:59

Third Division B

Runde 1 Daedalus Point
Runde 2 Alterzim Stronghold TE
Runde 3 Frost LE 30. mars 2014 - 23:59
Runde 4 Habitation Station LE 30. mars 2014 - 23:59
Runde 5 Yeounsu LE 6. april 2014 - 23:59
Runde 6 Heavy Rain LE 6. april 2014 - 23:59
Runde 7 Polar Night LE 13. april 2014 - 23:59
Runde 8 Daedalus Point 20. april 2014 - 23:59
Runde 9 Alterzim Stronghold TE 27. april 2014 - 23:59
Runde 10 Frost LE 4. mai 2014 - 23:59
Runde 11 Habitation Station LE 11. mai 2014 - 23:59

Third Division C

Runde 1 Daedalus Point
Runde 2 Alterzim Stronghold TE
Runde 3 Frost LE 30. mars 2014 - 23:59
Runde 4 Habitation Station LE 30. mars 2014 - 23:59
Runde 5 Yeounsu LE 6. april 2014 - 23:59
Runde 6 Heavy Rain LE 6. april 2014 - 23:59
Runde 7 Polar Night LE 13. april 2014 - 23:59
Runde 8 Daedalus Point 20. april 2014 - 23:59
Runde 9 Alterzim Stronghold TE 27. april 2014 - 23:59
Runde 10 Frost LE 4. mai 2014 - 23:59
Runde 11 Habitation Station LE 11. mai 2014 - 23:59

Third Division D

Runde 1 Daedalus Point
Runde 2 Alterzim Stronghold TE
Runde 3 Frost LE 30. mars 2014 - 23:59
Runde 4 Habitation Station LE 30. mars 2014 - 23:59
Runde 5 Yeounsu LE 6. april 2014 - 23:59
Runde 6 Heavy Rain LE 6. april 2014 - 23:59
Runde 7 Polar Night LE 13. april 2014 - 23:59
Runde 8 Daedalus Point 20. april 2014 - 23:59
Runde 9 Alterzim Stronghold TE 27. april 2014 - 23:59
Runde 10 Frost LE 4. mai 2014 - 23:59
Runde 11 Habitation Station LE 11. mai 2014 - 23:59
Til toppen