Skydance Games har offisielt utsatt Marvel 1943: Rise of Hydra. Actioneventyret kommer ikke lenger i år, og har blitt flyttet til tidlig i 2026.
I en melding på sosiale medier skriver utviklerteamet at mer tid er nødvendig for å sørge for at spillet lever opp til sitt potensial.
– Denne utvidede tiden lar oss slenge på mer finpuss og sørger for at vi gir dere den beste mulige opplevelsen, og en opplevelse som lever opp til vår visjon.
Som plaster på såret lover Skydance å dele mer informasjon om spillet snart, men akkurat hva det betyr må vi vente å se.
Marvel 1943: Rise of Hydra ble først kunngjort tilbake i 2021, og fikk sin første trailer tre år senere. Spillet tar oss med til Paris under andre verdenskrig, der spillere skal få oppleve en historie bygget rundt fire spillbare figurer – Black Panther og Captain America, og de to soldatene Gabriel Jones og Nanali.
Arbeidet ledes av Amy Hennig, best kjent som regissør og forfatter på de første tre Uncharted-spillene.
LES OGSÅ: EA skal vise frem sitt neste Battlefield til sommeren »